Hizmetlerimiz

Tefal, Rowenta, Moulinex, Arzum, Braun, Fakir, Conti, Krups, Lagostina, Felix, Nilco, Arnica, Goldmaster, Nilfisk, Libelle, Esem ve Dyson marka ürünlerin yetkili servisliklerini yapmaktayız.
Servisimiz satışa hazır geniş ürün yelpazesini bir mini vitrin sayesinde siz müşterilerimize teşhir ediyor.
Onarımı bitmiş olan ürünler tüketiciye teslim esnasında onarımı yapmış olan teknisyen, istenildiğinde tüketiciye kullanım hakkında püf noktalar anlatılmaktadır. Tüketici teknisyeni ile görüşebilme imkanı bulmaktadır.
Servisimize gelen tüketici ürününü tecrübeli müşteri temsilcilerimiz tarafından tüketicinin belirtmiş olduğu arıza doğrultusunda bilgisayar ile kayıt alıp online olarak atölyeye bilgi sunabiliyor. Tüketicinin bilgileri bir takip havuzu ile yıllar boyu saklanabiliyor.
Servisimize bırakmış olduğunuz ürünler onarımı bittikten hemen sonra temizlenerek standartlara uygun biçimde ambalajlanarak teslimata hazır biçimde bekletilmektedir.
Servisimizde bulunan yedek parçalar en iyi koşullarda muhafaza ediliyor ve korunuyor.
Ayrıca stok takip sayesinde mevcut stokumuzu her an muhafaza ediliyor.
Firmamıza onarım için bırakmış olduğunuz ürünler onarıldıktan sonra online olarak web sitemizde yerini alır ve tarafınızdan online olarak sitemizden kontrol etme imkanı sağlar.
Onarıma bıraktığınız ürünler modern el aletleri ile donatılmış tezgâhlarımızda itina ile TSE ve üretici firma standartlarına uygun biçimde ehliyetli kişiler tarafından yapılmaktadır.